#1 2010-02-09 21:37:39

Temari

Administrator

Zarejestrowany: 2010-01-02
Posty: 699
Punktów :   

Mistrze Siedmiu Mieczy.

Dzień dobry!
Nie pamiętam, czy był już artykuł na ten temat, w każdym razie anuluję działalność Akatsuki z powodu zmiany nicka (i tak nikt nie był zainteresowany członkostwem, więc strat dużych to nie przyniosło), jednak hokage zezwolił na otworzenie Mistrzów Siedmiu Mieczy. W każdym razie jeżeli chcesz zostać jednym z takich elitarnych członków, możesz tutaj się zgłosić. Przejmuję władzę nad tą organizacją, więc wszelkie sprawy związane z MSM zgłaszać do mnie. Za członkostwo, nowo upieczony Mistrz Miecza dostanie certyfikat przyznany przeze mnie. Jak sama nazwa sugeruje, mistrzów może być maksymalnie 7, tak więc szukam jeszcze sześciu. Początkowo nie ma żadnych wymagań, by stać się Mistrzem Siedmiu Mieczy, lecz jak atmosfera się zagęści, na pewno jakieś dojdą.
Jako MSM można otrzymać misję zarówno ode mnie jak i od hokage plus będziesz mógł nabyć unikatowych umiejętności w walce mieczem. Dodam, jako zachętę, że tutaj najtaniej można otrzymać miecz.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.naruto-naruciak.pun.pl www.harrypotter2.pun.pl www.combinestheworld.pun.pl www.klan-cs-menele.pun.pl www.przymierzekrwihr.pun.pl